TÜM ÜRÜNLERDE %7 İNDİRİM
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

  Motul C5 Zincir Yagi Pasta 150 ml

 • Motul C5 Zincir Pasta off road motorlar için üretilmiştir. Asfalt harici arazi motorlarına özel bir üründür.
 • Barkod:3374650239019
 • Marka :Motul
 • Kategori:ZİNCİR YAĞI & TEMİZLEYİCİ
 • Stok:20+
 • 200,00 TL
  155,00 TL
  KARGO BEDAVA
MOTUL C5 PASTA ZİNCİR YAĞI 150 ML

Motul c5 Arazi motorları için üretilmiştir. Motul c5 zincir yağı toz yapışmasını engelleyici formülle üretilmiştir. 
KULLANIM YÖNTEMİ
Tüm zincir tipleri: standart ve O-RING, X-RING, Z-RING. Sokak motosikleleri, go-kartlar. Çok hızlı motosikletler için özellikle önerilir: MOTUL CHAIN LUBE ROAD, yüksek hızlarda ve yüksek devirlerde bile zincire yapışır. Her türlü yol bisikleti ve go-kart için kullanıma uygundur.

PERFORMANS
Sürtünmeyi azaltır ve dolayısıyla gücü arttırır. Zincir dayanıklılığını arttırır. Suya ve tuza karşı dayanıklı Zinciri korozyona karşı kalıcı olarak korur. Contaya bir etkisi yoktur. Pratik ve maliyeti düşüktür; hantal ve yanıcı değildir. Motosikletin koltuğunun altında rahatça depolanabilir. 150ml'lik bir tüp yaklaşık olarak 10 kez uygulanabilir.

ÖNERİLER
MOTUL CHAIN PASTE kullanılmadan önce zincir MOTUL CHAIN CLEAN ile temizlenmelidir. Macunu uygulayın ve fırça ucu aparatını kullanarak zincirin tamamı boyunca yayın. Az miktarda macun tüm zinciri yağlamak için yeterlidir. Kalın bir macun tabakası uygulamayın. Macunu ince ve homojen bir tabaka oluşana kadar tüm zincire ve özellikle iç parçalara sürün. MOTUL CHAIN PASTE birkaç dakika içinde tamamen yapışır.

En çok arananlar
motul c5 en ucuz, motul c5 zincir yağı

 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün işleme alınır ve  3 gün içerisinde kargoya verilir.

 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...