TÜM ÜRÜNLERDE %7 İNDİRİM
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

  Motul Moto 20w-40 4T Mineral Motor Yağı 1 Litre

 • Motul Moto 20w-40 4T Mineral Motor Yağı 1 Litre
 • Barkod:3374650296647
 • Marka :Motul
 • Kategori:Motor Yağları
 • Stok:12
 • 247,82 TL
  195,65 TL
  KARGO BEDAVA
Motul Moto 20w-40 4T Mineral Motor Yağı 1 Litre

Motul Moto 20w-40 4T Mineral Motor Yağı 1 Litre

4 zamanlı motora sahip, entegre ya da entegre olmayan şanzımanlı, ıslak ya da kuru kavrama debriyajlı ve katalitik konvertörlü ya da katalitik konvertörsüz tüm şehir içi, şehir dışı ve arazi motosikletleri, scooterlar, mopedler ve ATV'lerde kullanılır.

KULLANIM YÖNTEMİ
Asyalı (Çinli, Hintli,…) ve Türk 4T motosikletler ve scooterlar için özellikle geliştirilmiştir. Her çeşit motosiklet için uygundur: Sokak & yol, trail, arazi,… ve 4 zamanlı motor takılı scooterlar, entegre vites kutulu/ kutusuz, kuru ya da ıslak debriyajlı, katalitik konvertörlü ya da katalitik konvertörsüz. Diğer kullanımlar: mopedler, ATV,…

PERFORMANS    STANDARTLAR API SE
Vites kutusu koruması ve daha uzun vites ömrü için Aşırı Basınç katkı maddeleri ile güçlendirilmiş yağlayıcı. Islak kavrama uyumluluğu ve gelişmiş vites değiştirme için kaymayı önleyici formülasyon. Viskozite sınıfı 40, birçok uygulama türü ve yüksek sıcaklık koruması için uygundur. Aşınmayı azaltan ve motorun ömrünü uzatan yüksek yağlama özellikleri. Motor temizliği için yüksek temizleme ve dağıtıcı özellikler. Yağ değişim aralığını iyileştirir. Bakım maliyetlerini azaltır. Katalitik konventörlerle uyumlu.

TEKNİK ÖZELLİKLER

API Standartları: SE

Viskozite: 20W-40

Ambalaj: 1L

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün işleme alınır ve  3 gün içerisinde kargoya verilir.

 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...