TÜM ÜRÜNLERDE %7 İNDİRİM
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

  Motul P1 Carbu Clean Karbüratör Temizleme Spreyi 400 ml

 • Barkod:3374650253381
 • Marka :Motul
 • Kategori:MOTOSİKLET GRUBU
 • Stok:12
 • 160,00 TL
  130,00 TL
  KARGO BEDAVA
Motul P1 Carbu Clean Karbüratör Temizleyici 400 ml Özellikle gaz kelebeği vanaları, kısma körükleri, nozullar, jetler, tanklar, şamandıralar, venturi tüplerindeki tortu ve vernikleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş karbüratör temizleyici.

Motul P1 Carbu Clean Karbüratör Temizleyici 400 ml Karbüratör ile çalışan motosiklet modellerinin ortak problemi gaz yememe, buji bozma, çok yakıt tüketimi ve aracın düzgün çalışmaması gibi ortak problemleri mevcuttur.
 • Benzin karbüratörün içerisinde kaldığında zamanla karbüratörün içerisinde tortu bırakır. Bu tortular karbüratörün görevini yerine getirememesini sağlar. Bunun önüne geçmek için Motul p1 carbu clean karbüratör temizleyici`yi güvenle kullanabilirsiniz.
KULLANIM YÖNTEMİ
Özellikle gaz kelebeği vanaları, kısma körükleri, nozullar, jetler, tanklar, şamandıralar, venturi tüplerindeki tortu ve vernikleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş karbüratör temizleyici.

PERFORMANS
Tortu, vernik veya zamkları çok hızlı çözer. MOTUL CARBU CLEAN, motorun rölantide çalışmasını dengeler ve motorun hızlanmasını iyileştirir. Motor performansını artırırken yakıt tüketiminin azaltılmasına izin verir.

ÖNERİLER
Kullanmadan önce çalkalayın.
Motorun kapatılmasıyla beraber, hava filtresini sökün ve MOTUL CARBU CLEAN’i hava girişinden sıkın, 10 dakika kadar bekleyin.
Motoru çalıştırın ve nozul ve gaz odalarına püskürtün. Karbüratör veya enjeksiyon gövdesi söküldükten sonra: Temizlenecek alanlara yakın bir mesafeden sıkınız.
Çok kirli bölgeler için bekleyin ve tekrar püskürtün. Kuru, yumuşak bir bezle silin. 4 zamanlı motorlarda, MOTUL FUEL SYTEM CLEAN ile işlemi tamamlayın.
 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün işleme alınır ve  3 gün içerisinde kargoya verilir.

 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...