TÜM ÜRÜNLERDE %7 İNDİRİM
Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

  Yamaha X-Max 250 Abs 10-17 Carbon Arka Fren Balatası Ebc SFAC275

 • Yamaha X-Max 250 Abs 10-17 Carbon Arka Fren Balatası Ebc SFAC275
 • Barkod:91MOTOZIRVE793
 • Marka :EBC
 • Kategori:FREN BALATASI
 • Stok:2
 • 566,87 TL
  489,41 TL
  KARGO BEDAVA

Yamaha X-Max 250 Abs 10-17 Carbon Arka Fren Balatası Ebc SFAC275

Ebc yüksek performanslı motosiklet balataları.

EBC V SERİSİ YARI SİNTERLİ BALATA
Organik bir fren balatasının en yüksek niteliklerini sinterlenmiş eşdeğer bir fren balatasının dayanıklılığı ile birleştiren yeni bir harmanlanmış Yarı Sinterlenmiş fren balatasıdır.
V-Pad™ serisi dyno testine tabi tutulmuş ve diğer ucuz sinterlenmiş fren balatalarından daha uzun ömürlü olduğu kanıtlanmıştır. Tüm EBC Organik fren balataları artık Nucap NRS kanca tutma sistemi ile patentli destek plakalarına sahiptir. Bu, korozyon veya uzun süreli kullanımda fren balatasının bağlanma olasılığının sıfır olmasını garanti eder. EBC, bu fren balatalarının pistte veya yarışta kullanım için olmadığını tavsiye eder.

EBC R SERİSİ SİNTERLİ BALATA
Üstün dayanıklılık için EBC, “R” serisi yüksek yoğunluklu ATV ve Enduro serisi motorlar için bu fren balatalarını sunar. ABD tesisinde üretilen sinterlenmiş bir bakır malzeme olan “R” Serisi balatalar ATV ve Enduro motorlar için, yüksek dayanıklılık, çamur, su, kum ve kum vb. ile kirlenmeye karşı yüksek dirençlidir.
ATV ve Kir Sinterlenmiş Pedler
Birçoğumuz Malcolm Smith olmaya çalışarak ve frenleri iyice kızdırarak yoldan çıkmaktan zevk alırız. Bu grup için R serisi Sinterlenmiş balatalar ATV ve Off Road Sürüş için ideal bir seçimdir. R Serisi balatalar ıslak, çamurlu su veya kumun her koşulunda iyi dayanan orta ila yüksek sürtünmeli fren sağlamak için üretilmiştir. Cazip bir fiyat noktasındadır. ABD üretim tesisinde üretilen sinterlenmiş bakır alaşımlı bir balatadır.
R Serisi balatalar ayrıca minimum disk aşınması için tasarlanmıştır. Motorsikletinizin ATV nizin fren rotorlarına zarar vermez.

TT SERİSİ KARBON BALATA
EBC Brakes  TT fren balataları, cadde veya yol dışı kullanım için uygundur. Orta ömür ve soğuk bir disk frenleme sıcaklığı sağlamak için emprenye edilmiş hibrit karbondan üretilirler.
TT Fren Balataları, sinterlenmiş bir bakır fren balatasından daha uzun süre dayanmasa da, daha düşük ısı üretimi ve transferi gibi benzersiz bir avantaja sahiptir. Hızlı kuru koşullarda yol dışında sürerken böyle bir özellik büyük bir avantajdır.

FA SERİSİ ORGANİK BALATALAR
Organik motosiklet fren balataları, parmak ucuyla durdurma gücü sağlayan yüksek teknolojili Çevre dostu fren balatalarıdır.Bileşikleri kullanılarak İngiltere (UK) de üretilmektedir.
EBC organik fren balataları, ECE R 90 fren güvenlik testi onaylıdır ve tamamen TÜV testinden geçmiştir.

HH SERİSİ SİNTERLİ BALATA
ECE R 90 fren güvenliği onaylı ve TUV testinden geçmiş bu ultra yüksek sürtünmeli HH dereceli fren balataları, Double-H™ Sinterlenmiş Superbike Fren Balatasının performansını başka hiçbir şey yenemediğinden, diğerlerinin üzerinde pazar lideri olmaya devam ediyor.

ABD'de Ohio'daki son teknoloji sinterleme tesisinde üretilen Double-H™ Sinterlenmiş Superbike Fren Balataları, kuru veya ıslak her türlü hava koşulunda iyi performans gösterir ve kilometrelerce uzun ömürlüdür.

EBC SFA SERİSİ ORGANİK FREN BALATALARI
SFA serisi organik fren balataları, modern scooterlarda ve daha hafif motosikletlerde günlük banliyö kullanımı için mükemmel bir seçimdir. SFA serisi fren balataları scooter frenleri için kullanılabilir.
Daha uzun kullanım ömrü veya daha ağır ve daha hızlı scooterlar için lütfen SFAC karbon veya SFAHH sinterlenmiş ürün balatalarını da göz önünde bulundurun.
SFA Serisi Organik Scooter Pedleri, aramid lifleri kullanılarak İngiltere (UK) de üretilir. SFA serisi, mükemmel performansa, ortalamanın üzerinde kullanım ömrüne ve azaltılmış disk aşınma özelliklerine sahip orijinal bir organik seri kaliteli scooter fren balatasıdır. Scooter ve fren diski malzemelerinin tüm boyutları ve stilleri için uygundur.


EBC SFAC SERİSİ KARBON FREN BALATALARI
Scooter serisi motorlar, son yıllarda 100 Km/saate kadar hız yapabilen 800CC'ye kadar modellerle gelişti. EBC SFAC Carbon serisi, tam olarak bunu, orta ve ağır scooter motorsiklet grubu için daha yüksek bir balata performansı ve ömrü sunmak amacıyla üretimini yaptığı balatadır.
EBC SFAC scooter fren balataları, karbon granülleri ile ağırlıkça %30 bakır tozu kullanılarak İngiltere (UK) de üretimi yapılır. Orijinal balatalardan daha uzun bir kullanım ömrü sağlarlar, ayrıca mükemmel fren etkisi ve neredeyse hiç disk hasarı yoktur. Bu bileşik, daha hızlı sokak kullanımı için daha büyük motorlu tüm ağır scooterlarda kullanıma uygundur ve herhangi bir fren diski malzemesiyle kullanım için mükemmeldir.
Bu fren balataları üretilirken yalnızca birinci sınıf toksik olmayan bileşenler kullanılır, bu da onları kaliteden ödün vermeden çevre dostu bir ürün haline getirir.


EBC SFAHH SERİSİ SİNTERLİ FREN BALATALARI
Double-H™ scooter fren balataları, yüksek ve uzun ömürlü scooter fren balatalarıdır. SFA HH scooter fren balataları, daha ağır ve daha hızlı scooterlar için üretilmiştir.
SFA HH Serisi Scooter Sinterli Fren Balataları, ABD'de üretilmektedir. SFA HH Sinterli Fren Balataları Islak veya kuru hava koşullarında iyi frenleme ve yüksek performanslı durdurma gücü sağlar.
EBC Double-H™ serisi sinterli balatalar, tüm ısıl işlem görmüş ve EBC yapımı paslanmaz çelik fren disklerine eşlik edecek şekilde tasarlanmıştır, ancak sertleştirilmemiş disklerde kullanılmaz.

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün işleme alınır ve  3 gün içerisinde kargoya verilir.

 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...